sukienka gillyflower jeans

Nowy produkt

139,00 PLN

-100,00 PLN

39,00 PLN brutto

sukienka gillyflower jeans
SMLXL
A - Obwód w biuście889296100
B - Obwód pasa68727680
C - Obwód bioder889296100
D - Długość od ramienia do krótszej części90919293
E - Długość od pachy do krótszej części70717273
F - Długość od ramienia do dłuższej części9899100101
G - Długość od pachy do dłuższej części80818283

Metody płatności

Asymetryczna sukienka sportowa to lekkie i wygodne rozwiązanie. Sukienka sportowa to świetny pomysł na casualowy look.

Sukienka idealna do pracy, na co dzień, spotkanie towarzyskie, wycieczkę.



Wykonana z wysoko gatunkowego materiału.

70% wiskoza; 30% poliester

Modelka: 180 cm wzrostu,  rozm. S.

Materiał70% wiskoza 30% poliester
Dostawa1 - 2 dni robocze

Opinie

Ocena 
2017-05-16
mam i ja!

polecam gorąco

    Ocena 
    2017-02-04
    fajna sukienka

    polecam

      Ocena 
      2016-12-27
      na wiosne

      wygodna, czekam na wiosnę

        Napisz swoją opinię!

        Napisz opinię

        sukienka gillyflower jeans

        sukienka gillyflower jeans

        sukienka gillyflower jeans

        Produkty powiązane

        30 Pozostałe produkty w tej samej kategorii