sukienka gillyflower black stripes

Nowy produkt

139,00 PLN

-100,00 PLN

39,00 PLN brutto

sukienka gillyflower black stripes
SMLXL
A - Obwód w biuście889296100
B - Obwód pasa68727680
C - Obwód bioder889296100
D - Długość od ramienia do krótszej części90919293
E - Długość od pachy do krótszej części70717273
F - Długość od ramienia do dłuższej części9899100101
G - Długość od pachy do dłuższej części80818283

Metody płatności

Asymetryczna sukienka sportowa to lekkie i wygodne rozwiązanie. Sukienka sportowa to świetny pomysł na casualowy look.

Sukienka idealna do pracy, na co dzień, spotkanie towarzyskie, wycieczkę.



Wykonana z wysoko gatunkowego materiału.

70% wiskoza; 30% poliester

Modelka: 168 cm wzrostu,  rozm. S.

Materiał70% wiskoza 30% poliester
Dostawa1 - 2 dni robocze

Opinie

Ocena 
2018-08-02
Jagoda z Sosnowca

wygodna sukienka, polecam

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    sukienka gillyflower black stripes

    sukienka gillyflower black stripes

    Asymetryczna sukienka sportowa w czarne paski

    Produkty powiązane

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

    30 Pozostałe produkty w tej samej kategorii