Latest News

 • Stylizacja na karnawał 2018

  08.01.2018

  Stylizacja na karnawał 2018

  Karnawał 2018 rozpoczął się na dobre! Zobaczcie, co proponujemy Wam na ten huczny i imprezowy czas. Możemy Was zapewnić, że istnieje idealna sukienka na zabawę taneczną. Jaki ma krój?

  Read More
 • Sylwestrowy look od Cocoviu

  08.12.2017

  Sylwestrowy look od Cocoviu

  Macie już plany sylwestrowe? Największa impreza roku zbliża się wielkimi krokami. Wypad w góry ze znajomymi, rodzinnie leniuchowanie przed tv, huczny bal a może szalona domówka? Niezależnie od tego, jak i z kim zamierzasz powitać Nowy Rok, warto pięknie się ubrać.

  Read More
 • Świąteczna stylizacja COCOVIU

  24.11.2017

  Świąteczna stylizacja COCOVIU

  Świąteczna stylizacja, pomyśl o niej już dziś… W grudniu jest wiele okazji do założenia odświętnego ubioru. To nie tylko Wigilia i Boże Narodzenie spędzone w rodzinnym gronie, ale również spotkania świąteczne organizowane w pracy, mikołajki z przyjaciółmi czy imprezy szkolne.

  Read More
 • Andrzejkowa stylizacja Cocoviu

  17.11.2017

  Andrzejkowa stylizacja Cocoviu

  Przed nami magiczna noc… Andrzejki! Noc wróżb, praktyk magicznych i gier towarzyskich. Chociaż w XXI wieku prawie nikt nie wierzy w magiczną moc tego święta, jest to okazja do szalonych zabaw, spotkań ze znajomymi, czy imprez imieninowych. Kolejna sposobność do założenia uroczystej stylizacji. Nasza propozycja na ten wieczór to oczywiście sukienka!

  Read More